HomeSportZwycięstwo siatkarzy „Sokoła” Brześć w X Turnieju „MŁODZIEŻ BEZ GRANIC”

Zwycięstwo siatkarzy „Sokoła” Brześć w X Turnieju „MŁODZIEŻ BEZ GRANIC”

W dniach 25-26 października w Trzcinku-Zdroju odbył się X Turniej w Piłce Siatkowej „MŁODZIEŻ BEZ GRANIC”. Turniej był zorganizowany przez Centrum Kształcenia i Wychowania OHP Rów-Trzcinsko-Zdrój dzięki pomocy Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej pod hasłem „MŁODZIEŻ BEZ GRANIC” (Niem. Deutsch – Polnisches Jungendwerk „JUGEND OHNE GRENZEN”) z udziałem dwóch drużyn z Niemiec, trzech z Polski oraz drużyny „Sokół” Brześć Oddziału ZPB w Brześciu. Zwyciężył „Sokół” Brześć, który w finale pokonał zeszłorocznych zwycięzców turnieju – drużynę „Myślibor” z Myśliborza.

Sokol_Brzesc_wygrana

W pierwszym dniu po meczach eliminacyjnych w dwóch grupach, w półfinałowym meczu „Sokół” Brześć z wynikiem 2:0 pokonał drużynę „Kozielic” z gminy Kozielice (Polska). W drugim półfinale faworyci turnieju, drużyna „Myślibor” z Myśliborza, z identycznym wynikiem pokonali rywali z Niemiec, drużynę Netzchaoten-1.

Sokol_Brzesc_wygrana1

Wielki finał między „Myśliborem” Myśliborz, a „Sokołem ” Brześć był rozgrywany do trzech zwycięskich setów i przebiegał w zaciętej walce. Wiktorię odniosła drużyna z Brześcia z wynikiem 1: 3, przywracając sobie tytuł mistrza turnieju, który już zdobywała dwa lata temu.

Znadniemna.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content