HomeReligiaModlitwa w intencji Andżeliki i Andrzeja w 10 miesięcznicę uwięzienia

Modlitwa w intencji Andżeliki i Andrzeja w 10 miesięcznicę uwięzienia

Msza święta w intencji Andżeliki Borys i Andrzeja Poczobuta, od dziesięciu miesięcy niesprawiedliwie przetrzymywanych w ciężkich aresztach białoruskich przez reżim dyktatorski Łukaszenki, a także za wszystkich więźniów politycznych na Białorusi, odbędzie się dzisiaj o godzinie 18.00 w kościele pw. Św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży w Warszawie.

Na nabożeństwo, zgodnie z wolą ofiarodawcy – członkini Zarządu Głównego Związku Polaków na Białorusi Ireny Biernackiej, zaprasza ksiądz Wiaczesław Barok, kapelan środowiska Białorusinów, którzy uciekając przed represjami reżimu Łukaszenki, znaleźli schronienie w Polsce.

„Zapraszam serdecznie wszystkich do wspólnej modlitwy o jak najszybsze  uwolnienie naszych krewnych, przyjaciół i wszystkich więźniów politycznych” – apeluje ksiądz Barok proponując każdemu, aby w takiej właśnie intencji pomodlił się dzisiaj o godzinie 18:00, bądź o dowolnej godzinie, w świątyni chrześcijańskiej w miejscowości, w której mieszka, bądź tymczasowo przebywa.

Podczas dzisiejszej Mszy świętej ksiądz Wiaczesław Barok wraz z wiernymi oprócz uwolnienia Andżeliki Borys, Andrzeja Poczobuta i wszystkich przetrzymywanych w białoruskich aresztach i więzieniach więźniów sumienia, będzie prosił Boga o pokój, sprawiedliwość i błogosławieństwo dla Białorusi i jej mieszkańców.

Każdy z nas może dołączyć się do tej wyjątkowej Mszy świętej w trybie online, klikając w poniższego linka i uruchamiając na swoim komputerze transmisję nabożeństwa:

KLIKNIJ  NA OBRAZEK i WŁĄCZ TRANSMISJĘ MSZY ŚWIĘTEJ

Znadniemna.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content