HomePoszukujemyPoszukiwane ślady rodzin Greczycho i Kancelarczyk z Niedźwiedzicy

Poszukiwane ślady rodzin Greczycho i Kancelarczyk z Niedźwiedzicy

Poszukuję informacji o Greczychach i Kancelarczykach pochodzących z Niedźwiedzicy.

Niedźwiedzica, 1914 rok, fot.: Wikipedia

Mam w drzewie sporo rozpisanych krewnych, ale wszystko urywa się na pradziadkach Greczycho Józefie i Rozalii Lewonow oraz Edwardzie Kancelarczyku i Anieli Chodor. W rodzinie był ksiądz. Czy ktoś mi jest w stanie pomóc skontaktować się z żyjącymi jeszcze w Niedźwiedzicy osobami. Moja nieżyjąca mama to Zofia Greczycho urodzona w 1932 r. w Niedźwiedzicy, a jej rodzicami byli Stanisław Greczycho ( 1898 r.) oraz Karolina Kancelarczyk ( 1903 r.).

Marzena Strawa, Zielona Góra, e-mail: [email protected]

Najnowsze komentarze

  • I am looking for information about my family, Sobolewski from Hniecki Rubiezewicze, my Father Bolesław Sobolewski was born 12/02/1924, My grandfather was Józef Sobolewski born 1900 in Stołpce. My grandmother was Józefa Bankowska. i know i had a uncle Marian Sobolewski who was born 1922 in Stołpce.

  • Szukam informacji o mojej rodzinie, Sobolewskim z Hnieckiego Rubiezewicze, mój ojciec Bolesław Sobolewski urodził się 02.02.1924 r., Moim dziadkiem był Józef Sobolewski urodzony w 1900 r. W Stołpcach. Moją babcią była Józefa Bankowska. wiem, że miałem wuja Mariana Sobolewskiego, który urodził się w 1922 roku w Stołpcach

  • Dzień Dobry!
    Jestem białorusinem. Mój nieżyjący dziadek Andrusievicz Ivan urodził się w Niedźwiedzicy w 1935 roku. Go rodzicami byli Ivan i Elizaveta Andrusievicz. Wszyscy byli Polakiami. Pamentam nazwisko Chodor od dzieciństwa. Mogę spróbować znaleźć potrzebne informacje.

Skomentuj

Skip to content