HomeHistoriaKsiążka Leona Karpowicza o Łunnie jest dostępna do kupienia przez Internet

Książka Leona Karpowicza o Łunnie jest dostępna do kupienia przez Internet

Krajoznawcza książka pt. „Moje miasteczko Łuna-Wola”, autorstwa prezesa Oddziału ZPB w Łunnie Leona Karpowicza, została wydana w języku polskim i jest do kupienia na stronie internetowej  ridero.ue.

Okładka książki Leona Karpowicza, fot.: ridero.eu

„Książka powstała jako krajobrazowe artykuły o pięknym miasteczku z ciekawą starożytną historią, prawie nieznaną jego mieszkańcom. Zapomniane i na wpół zapomniane wydarzenia związane z miasteczkiem Łuna-Wola (Łunna – red.), stanowią treść książki. Ale nie tylko one. Przecież to, co dzieje się na naszych oczach, po pewnym czasie staje się historią, która nie tylko ma właściwość bycia zapominaną, lecz także bycia zniekształcaną i zmienianą. Dlatego historia jest warta fiksacji przez współcześnie żyjących oraz świadków wydarzeń, które już stały się przeszłością” – czytamy w opisie książki, zamieszczonym na stronie sprzedawcy wydania.

Książka Leona Karpowicza liczy 298 stron i jest dostępna do nabycia w wersjach dla e-booka za zaledwie  2.93 złotych. W wersji drukowanej natomiast tańsze (czarno-białe) wydanie kosztuje  38.36 złotych, a kolorowe – 66.81 złotych.

Leon Karpowicz z białoruskojęzycznym wydaniem swojej książki o Łunnie

Gratulujemy prezesowi Oddziału ZPB w Łunnie Leonowi Karpowiczowi wydania historii miasteczka, w którym mieszka, w wersji książkowej i zachęcamy miłośników historii i krajoznawstwa do nabywania pasjonującego dzieła krajoznawczego na stronie ridero.eu.

Znadniemna.pl na podstawie ridero.eu

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content