HomeKulturaMirosław Jeleniewicz z Baranowicz w finale NIEMENOMANII 2015!

Mirosław Jeleniewicz z Baranowicz w finale NIEMENOMANII 2015!

Mirosław Jeleniewicz, syn działacza Związku Polaków na Białorusi w Baranowiczach Marka Jeleniewicza, zakwalifikował się do finału konkursu NIEMENOMANIA 2015, który odbędzie się 15 maja w Białymstoku w kawiarni muzycznej FAMA.

Mirosław Jeleniewicz, fot.: facebook.com

Mirosław Jeleniewicz, fot.: facebook.com

Młody artysta zakwalifikował się do ścisłej czołówki uczestników, którzy powalczą o Grand Prix NIEMENOMANII 2015, dzięki głosom internautów, którzy oceniali występ Mirosława, na nagraniu wideo, zamieszczonym na stronie konkursu. Młody Polak z Baranowicz zgłosił się do konkursu na najlepszą interpretację piosenki Czesława Niemena, w grupie wiekowej 13-16 lat. Internautów przekonał do siebie wykonaniem piosenki naszego słynnego Rodaka pt. „Sen o Warszawie”.

Na Mirosława Jeleniewicza w jego grupie wiekowej głos oddało najwięcej użytkowników Internetu. Dzięki nim zdobył on aż 3287 punktów, zyskując 21,68 procent wszystkich oddanych przez internautów w jego grupie wiekowej głosów!

Gratulujemy młodemu artyście z Baranowicz pierwszego sukcesu w karierze piosenkarza i życzymy godnego reprezentowania Polaków z Białorusi w finale Niemenomanii 2015!

Znadniemna.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content