HomeKonkursy i ogłoszeniaAkademia Polonijna KUL zaprasza na prezentację programów NAWA

Akademia Polonijna KUL zaprasza na prezentację programów NAWA

Akademia Polonijna KUL zaprasza pracowników, doktorantów i studentów uczelni na spotkanie z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej (NAWA), na którym zostaną zaprezentowane programy Agencji, dotyczące głównie promocji języka i kultury polskiej.

Spotkanie odbędzie się 30 maja 2023 o godz. 15.00 czasu polskiego (CEST)w trybie online, na platformie Teams i potrwa około godziny. Po prezentacjach będzie możliwość zadawania pytań.

Zainauguruje spotkanie Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej dr Dawid Kostecki, a programy zaprezentuje Dyrektor Biura Programów Języka Polskiego Mariusz Czech. Spotkanie poprowadzi Dyrektor Akademii Polonijnej i wiceprzewodniczący rady NAWA, dr hab. Janusz Bień, prof. KUL.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w programach NAWA, szczególnie osoby związane z promocją kultury, historii i języka polskiego, współpracujące z ośrodkami naukowymi i instytucjami szkolnictwa za granicą oraz z organizacjami polonijnymi.

Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o wysłanie potwierdzenia na adres: [email protected] lub [email protected]. Na Państwa adres wysłana zostanie wiadomość zwrotna z linkiem, który umożliwi wejście na spotkanie.

 Znadniemna.pl za KUL.PL

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content