HomeSpołeczeństwoW hołdzie Bohaterowi Niezłomnemu w dniu ogłoszenia haniebnego wyroku

W hołdzie Bohaterowi Niezłomnemu w dniu ogłoszenia haniebnego wyroku

Szanowni Państwo, jako autorzy prezentowanej w Sejmie RP wystawy pt. „Andrzej Poczobut. Prześladowany za POLSKOŚĆ!” mamy możliwość zaprezentowania wszystkich jej plansz nie tylko w postaci pliku PDF, przeznaczonego do pobierania i wyświetlenia za pomocą specjalistycznego oprogramowania, lecz także jako ilustracji, które może zobaczyć każdy Czytelnik naszego portalu.

Dzisiaj w dniu ogłoszenia haniebnego wyroku – 8 lat łagrów o zaostrzonym rygorze na naszego kolegę, Niezłomnego Bohatera polskiej społeczności na Białorusi Andrzeja Poczobuta, postanowiliśmy oddać hołd przypominając o jego dokonaniach oraz działalności i opublikować wszystkie plansze wystawy pt. „Andrzej Poczobut. Prześladowany za POLSKOSC!” w formie  najbardziej dostępnej dla naszych Czytelników.

Zapraszamy do oglądania wystawy i jej szerokiego udostępniania! Wszyscy ludzie dobrej woli powinni się dowiedzieć kim jest Andrzej Poczobut – Polak, którego na osiem lat łagrów skazał za wierność wartościom swojego narodu zbrodniczy reżim dyktatora Łukaszenki!

Link do pobrania wystawy w formacie PDF: „Andrzej Poczobut. Prześladowany za POLSKOSC!”

Iness Todryk-Pisalnik i Andrzej Pisalnik

Skomentuj

Skip to content