HomeKonkursy i ogłoszeniaWeź udział w konkursie wokalnym dla dzieci i młodzieży z Kresów!

Weź udział w konkursie wokalnym dla dzieci i młodzieży z Kresów!

Jeszcze do 9 grudnia przyjmowane będą zgłoszenia do udziału w konkursie wokalnym „Młody Kresowy Artysta”, który organizuje dla dzieci i młodzieży zza wschodniej granicy Polski Fundacja Wsparcia Historii i Kultury Polskiej z siedzibą w Warszawie.

Konkurs jest adresowany do Polaków, urodzonych za wschodnią granicą Rzeczypospolitej Polskiej (Litwa, Białoruś, Ukraina) w wieku od 12 do 18 lat. Uczestnicy konkursu nie mogą zajmować się śpiewaniem lub wokalistyką zawodowo. Oznacza to, że śpiew nie może być jedyną aktywnością zarobkową konkursowiczów i ich źródłem utrzymania, czyli do udziału w Konkursie Jury zakwalifikuje jedynie wokalistów-amatorów.

Konkurs będzie się odbywać dwuetapowo:

Na etapie I (eliminacyjnym) Jury dokona oceny nadesłanych na konkurs występów i wypierze z nich  10 najlepszych, które zostaną zakwalifikowane do etapu II (finałowego).

Udział w finałowych zmaganiach jest szansą na zajęcie jednego z trzech miejsc, premiowanych nagrodami pieniężnymi. Najwyższa z nich (wynoszącą 2000 złotych) zostanie wypłacona Zwycięzcy. Zdobywcy miejsc 2 i 3 odbiorą odpowiednio nagrody wysokości 1500 i 1000 złotych,

 UWAGA! Zgłoszenie udziału w Konkursie należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 9 grudnia 2022 roku drogą elektroniczną z zakładki z formularzem zgłoszeniowym, który znajdziecie Państwo na stronie internetowej Konkursu: kresowymlodyartysta.pl.

Z Regulaminem Konkursu „Kresowy Młody Artysta” możecie Państwo zapoznać się TUTAJ.

Znadniemna.pl na podstawie kresowymlodyartysta.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content