HomeKonkursy i ogłoszeniaZaproszenie do udziału w Konkursie „Być Polakiem” – XIII edycja

Zaproszenie do udziału w Konkursie „Być Polakiem” – XIII edycja

Joanna Fabisiak, Poseł na Sejm RP i Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Konkursu „Być Polakiem” oraz Marek Machała, Koordynator Generalny Konkursu zapraszają polskie dzieci i młodzież zza granicy, a także nauczycieli szkół polonijnych do udziału w XIII edycji dorocznego Konkursu „Być Polakiem”.

Oto, co napisali organizatorzy Konkursu do jego potencjalnych uczestników:

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Nauczyciele,

Z największą radością zapraszamy do udziału w XIII edycji konkursu „Być Polakiem”; dzieci i młodzież do modułu A, a nauczycieli prosimy, by zainteresowali się modułem B.

Zapraszamy do udziału w webinariach na platformie Microsoft Teams. Odpowiemy na Państwa pytania, ale także, a może przede wszystkim, wysłuchamy Państwa postulatów i wniosków, dotyczących realizacji Konkursu. Pandemia przy wszystkich jej negatywnych skutkach ma ten niewątpliwy plus, że zmusiła nas do stałego wykorzystywania w pracy komunikacji on-line, z czego pragniemy skorzystać. Przekonani o wielu ważnych spostrzeżeniach, którymi zechcecie się Państwo podzielić z organizatorami Konkursu zapraszamy do udziału w tej pierwszej powszechnej debacie.

Ze względu na różnice czasu między Europą a innymi kontynentami proponujemy dwa terminy:

I TERMIN: 17.XII, godz. 20.00 – 21.00 (czasu polskiego)

II TERMIN: 18.XII, rozpoczęcie godz. 23.55 – zakończenie 19.XII, godz.01.00 (czasu polskiego)

kod dostępu : https://teams.microsoft.com/_…

Mamy świadomość, że wskazane godziny mogą być trudne dla osób mieszkających w innych strefach czasowych, lecz trudno było zaproponować godzinę dogodną dla wszystkich.

Z pozdrowieniami

Joanna Fabisiak, Poseł na Sejm RP

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Marek Machała

Koordynator Generalny Konkursu

 Do zapoznania się z Regulaminem Konkursu „Być Polakiem” oraz z inną dokumentacją konkursową zapraszamy na stronę Konkursu: bycpolakiem.pl.

 Znadniemna.pl na prośbę i z upoważnienia organizatorów Konkursu „Być Polakiem”

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content