HomeKonkursy i ogłoszeniaKrakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają Polaków zza granicy do studiowania online!

Krakowskie Szkoły Artystyczne zapraszają Polaków zza granicy do studiowania online!

W Krakowskich Szkołach Artystycznych już od roku szkolnego 2020/2021 ruszamy z Live Online Learning — rozwiązaniem edukacyjnym dedykowanym Polonii. Dzięki niemu Polacy mieszkający poza granicami kraju będą mogli realizować pełny program wybranych kierunków i w efekcie otrzymać ceniony na rynku pracy dyplom.

Live Online Learning jest przeznaczony dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą w tym momencie podjąć nauki w Polsce, chcą jednak rozwijać swoją karierę w dziedzinach takich jak: projektowanie mody, fotografia, projektowanie wnętrz, aktorstwo, czy choreografia.

Słuchacze Live Online Learning zyskują możliwość uczestnictwa w zajęciach w czasie rzeczywistym oraz konsultacji z prowadzącymi stając się pełnoprawnymi uczestnikami społeczności szkolnej. Zajęcia w tym systemie prowadzimy obecnie — część słuchaczy przyjeżdża na konsultacje do szkoły, a część pozostaje online.

Niezależnie od wybranego kierunku, słuchacze mogą przejść do nauki stacjonarnej w Krakowie, w dowolnym momencie edukacji. Dla słuchaczy z innych stref czasowych przygotowany zostanie zapis zajęć, dzięki któremu będą oni mogli poznać materiał w dogodnym dla siebie terminie.
Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia na konkurs Polish Talent Support przedłużyliśmy do 30 czerwca, otwierają laureatom możliwość podjęcia nauki w KSA również w wersji online.

Słuchacze Live Online Learning będą mogli brać udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Krakowskie Szkoły Artystyczne takich jak Cracow Fashion Week, Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem czy Indywidualne Wystawy Fotografii.
Zajęcia w trybie dziennym, w języku polskim prowadzone będą na kierunkach:
• projektowanie mody
• fotografia
• projektowanie wnętrz
• aktorstwo
• choreografia
Słuchacze mają także możliwość podjęcia nauki w języku angielskim w programach Fashion College lub School of Creative Photography.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie: https://www.ksa.edu.pl/aktualnosci/live-online-learning-w-krakowskich-szkolach-artystycznych.html.

Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego: +48 12 656 17 26 lub +48 12 266 21 11.

Znadniemna.pl za Krakowskie Szkoły Artystyczne

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content