HomeOświataAkcja „Dbam o zdrowie – myślę o Polsce” (PODSUMOWANIE)

Akcja „Dbam o zdrowie – myślę o Polsce” (PODSUMOWANIE)

Drodzy Czytelnicy portalu i Uczniowie Polskiej Szkoły Społecznej im. Króla Stefana Batorego przy ZPB w Grodnie, niezwykle nas cieszy, że akcja „Dbam o zdrowie – myślę o Polsce”, w której poprosiliśmy uczniów zademonstrować swoje polskie maseczki patriotyczne, spotkała się z Waszym zainteresowaniem.

Zdjęcie ilustracyjne, fot.: cozadzien.pl

Do oceniania przez Czytelników dopuściliśmy jedenaście prac uczniowskich, na które w ciągu trzech dni oddano blisko 200 głosów.

Z uwagi na niesprecyzowane do końca kryteria naszej zabawy, w niektórych przypadkach Czytelnicy głosowali na tę samą maseczkę kilkakrotnie. W tych przypadkach powtarzające się głosy policzyliśmy jako jeden oddany punkt. Niektórym z Państwa spodobało się kilka prac uczniowskich i wszystkie one zostały wymienione w jednym komentarzu. W tych przypadkach przyznany punkt podzieliliśmy na liczbę wskazanych w komentarzu maseczek, przyznając każdej z nich odpowiedni odsetek.

Od razu pragniemy podkreślić, że wśród prac, biorących udział w plebiscycie, żadna nie pozostała bez punktów. Oznacza to, że każdy uczestnik naszej maseczkowej zabawy zasługuje na BRAWA!

W każdej grze ktoś ma jednak więcej, a ktoś mniej szczęścia. Tak wyszło też  w naszym przypadku i po obliczeniu wszystkich oddanych głosów mamy zaszczyt ogłosić, że najwięcej zgromadził ich uczestnik akcji „Dbam o zdrowie – myślę o Polsce”:

Uczeń „Batorówki” z klasy 11 B – Dymitr Sieliło! (praca nr 11 – wynik 63,1 pkt.)

Niewiele mniej punktów zdobył młodszy kolega Dymitra, uczeń klasy 6 B – Władysław Gojdzieczko! (praca nr 5 – wynik 51,8 pkt.)

Niezwykle ostro wyglądała rywalizacja o trzecie miejsce.

Z przewagą jednego i jednej dziesiątej punktu do najbliższego prześladowcy, na podium znalazła się uczennica „Batorówki” z klasy 11 D – Agnieszka Komincz! (praca nr 10 – wynik 15,02 pkt).

Ponadto, mówiąc językiem sportowym, na udział w ceremonii bukietowej, czyli na wyróżnienie i wielkie BRAWA, zasłużyło jeszcze troje uczestników naszej akcji.

Są to uczniowie „Batorówki”: Karina Mieleszko (klasa 5-7 B), Eugenia Dzieszkiewicz (klasa 8 B) oraz Marcin Pisalnik (klasa 4 A).

Wszystkim uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy i życzymy dużo zdrowia!

Na zdobywców pierwszych trzech miejsc w redakcji portalu Znadniemna.pl czekają nagrody, które można odebrać w godzinach dyżurów redaktorów Iness Todryk-Pisalnik i Andrzeja Pisalnika od godz. 9:00 do 13:00 w dniach 12, 18 i 22 maja!

Gratulujemy wszystkim dobrej zabawy z maseczkami ochronnymi!

Znadniemna.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content