HomeSpołeczeństwoCzyta nas cały świat

Czyta nas cały świat

Podsumowanie 2013 roku:

Andrzej_Pisalnik

Andrzej Pisalnik, rzecznik prasowy ZPB, redaktor portalu znadniemna.pl:

– Drodzy czytelnicy portalu Związku Polaków na Białorusi Znadniemna.pl! Jako portal funkcjonujemy właściwie od września tego roku, ale już możemy z Państwem się podzielić informacją o Waszej aktywności.

Chciało by się zwrócić do Was, drodzy Czytelnicy, jako do Polaków na Białorusi, ale byłoby to nieprawdą. W chwili obecnej czytają nas najczęściej rodacy w Polsce. W okresie funkcjonowania portalu z Polski odwiedziło nas prawie osiem tysięcy rodaków. Prawie tyle samo weszło na portal z komputerów na Białorusi. Duży ukłon od redakcji kierujemy do rodaków w USA, którzy regularnie czytają nasz portal i pod względem krajów odwiedzających nas najczęściej Stany Zjednoczone plasują się na trzecim miejscu po Polsce i Białorusi.

Możemy się pochwalić, że od początku września zarejestrowaliśmy ponad 17 tys. odwiedzin portalu. Nasi czytelnicy dokonali ponad 43 tysiące odsłon stron na portalu. Mieliśmy dni, w których liczba odsłon przekraczała tysiąc. Nie wiemy, czy jest to dużo, czy mało w porównaniu z innymi portalami Polaków za granicą. Zapewniamy wszakże, iż cenne jest dla nas każde wejście i każdy wasz komentarz pod publikacją.

W nowy 2014 rok wchodzimy z pewnym doświadczeniem i możemy Państwu obiecać, iż na naszym portalu zawsze znajdziecie aktualne informacje o życiu Polaków na Białorusi. Zapraszamy do czytania nas i do komentowania naszych publikacji, czyli do współtworzenia portalu, gdyż Wasze komentarze są integralną częścią i pięknym uzupełnieniem tego, co staramy się dla Was napisać.

Mamy marzenie, aby za rok portal Znadniemna.pl był czytany nawet w Antarktydzie. Obecnie nie ma w świecie kontynentu, z którego nie mielibyśmy odwiedzin. Oznacza to, że życiem Polaków na Białorusi interesują się ludzie, żyjący zarówno w Afryce, jak i w obu Amerykach, ale także w dalekiej Australii, czy Japonii. Dziękujemy serdecznie czytelnikom z najbardziej egzotycznych miejsc globu i liczymy na «opanowanie» Antarktydy. Ale podobno pingwiny nie korzystają z Internetu i komputerów 🙂

Not. Iness Todryk-Pisalnik

Najnowsze komentarze

  • Proba komentarzu… technicznie

  • te ip z usa to poniekad zasluga programow typu anonimmyser takich co zawsze daja inne ip komputera zeby trdudniej bylo go namierzyc i zasluga wyszkiwarki google jak sie lacza przez google tez jest ip z usa ale i tak jestescie znani i lubiani

  • Czytam kazdy dzien. Jestem z Minsku. Dzienkue.

  • Czytam w miarę regularnie. Jestem z tej części tak zwanej „zapadnoj Biełarusi” która jednak została w Polsce tzw. z białostockiego. Mam nadzieję że i do Was Polska i Europa powróci.

Skomentuj

Skip to content