HomeOświataStudia w języku angielskim ze stypendium w Dąbrowie Górniczej!

Studia w języku angielskim ze stypendium w Dąbrowie Górniczej!

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej (województwo śląskie) zaprasza młodzież z zagranicy, również z Białorusi, na studia w języku angielskim. Studenci będą uczyć się nieodpłatnie i nawet otrzymywać stypendium wysokości 320 euro miesięcznie!

Ulotka informacyjna programu stypendialnego

Jak poinformował redakcję portalu Znadniemna.pl dyrektor Działu Współpracy z Zagranicą Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Paweł Urgacz, reprezentowana przez niego uczelnia oferuje możliwość studiów w języku angielskim na trzech kierunkach: zarządzanie, stosunki międzynarodowe oraz informatyka.

– Bardzo byśmy chcieli, aby z tego programu stypendialnego skorzystali także kandydaci z Białorusi – mówi nam Paweł Urgacz i dodaje, że każdy zagraniczny student zakwalifikowany do programu zwolniony będzie z opłaty za studia i równocześnie przyznane zostanie mu stypendium w wysokości 320 euro miesięcznie, wypłacane przez Uczelnię przez cały okres studiów.

 

Zainteresowani ofertą edukacyjną Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na stronie internetowej uczelni znajdą szczegółową informację, dotyczącą zasad rekrutacji w języku angielskim oraz formularz aplikacyjny dla kandydatów.

Znadniemna.pl na podstawie materiałów, udostępnionych przez Dział Współpracy z Zagranicą Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Załącznik: Pismo do kandydatów od rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej profesor Zdzisławy Dacko-Pikiewicz

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content