HomeSpołeczeństwoPrzygotowania do IX Zjazdu ZPB: akredytacja dziennikarzy

Przygotowania do IX Zjazdu ZPB: akredytacja dziennikarzy

Komisja Przedzjazdowa, zajmująca się przygotowaniami do zaplanowanego na 10 grudnia 2016 roku IX Zjazdu Związku Polaków na Białorusi, zdecydowała, że wstęp na salę obrad IX Zjazdu ZPB dla mediów zostanie ograniczony. Wpuszczeni na salę obrad zostaną tylko ci dziennikarze, którzy się akredytują na IX Zjeździe.

Logo_ZPB

 

Aby akredytować się na Zjeździe i otrzymać prawo wstępu na salę obrad, dziennikarz powinien do dnia 8 grudnia 2016 roku wysłać zgłoszenie na adres e-mailowy: [email protected]

W zgłoszeniu dziennikarz, ubiegający się o akredytację, powinien podać swoje imię i nazwisko oraz nazwę medium, które reprezentuje.

O tym, że dziennikarz, ubiegający się o akredytację na IX Zjeździe ZPB, zostanie dopuszczony na salę obrad, bądź o tym, że decyzja o jego akredytacji okazała się odmowna – Komisja Przedzjazdowa poinformuje zainteresowanego drogą e-mailowa w ciągu doby od momentu wpłynięcia zgłoszenia.

Dziennikarz, akredytowany na IX Zjeździe ZPB drogą e-mailową zostanie poinformowany o trybie i miejscu otrzymania identyfikatora, uprawniającego do wejścia na salę obrad IX Zjazdu ZPB.
Komisja Przedzjazdowa zastrzega sobie prawo do wydawania odmownych opinii o akredytacji dziennikarzy bez podania przyczyn.

Komisja Przedzjazdowa, odpowiedzialna za przygotowania do IX Zjazdu ZPB

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content