HomeSpołeczeństwoPrzygotowania do IX Zjazdu ZPB: szablon protokołu zebrania

Przygotowania do IX Zjazdu ZPB: szablon protokołu zebrania

Szanowni kierownicy struktur Związku Polaków na Białorusi, uprawnionych do delegowania swoich członków na IX Zjazd ZPB, zaplanowany na 10 grudnia bieżącego roku!

Logo_ZPB

Komisja Przedzjazdowa, odpowiedzialna za przygotowania do IX Zjazdu ZPB, w celu ujednolicenia dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia IX Zjazdu ZPB proponuje kierownikom struktur ZPB sporządzać protokoły zebrań tychże struktur wedle wzoru, który możecie Państwo pobrać w załączniku do niniejszej publikacji.

Wraz z szablonem protokołu w załączniku znajdziecie Państwo formę listy uczestników zebrania, obowiązkową do sporządzenia na mocy postanowienia Rady Naczelnej ZPB z dnia 10 września 2016 roku.

Przypominamy, że protokoły zebrań i listy ich uczestników powinny wpłynąć do Komisji Przedzjazdowej do 1 listopada 2016 roku. Wcześniej natomiast kierownicy struktur ZPB powinni poinformować członków Komisji Przedzjazdowej o terminie przeprowadzenia zebrania członków podległej im struktury ZPB.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na miłą współpracę, która zaowocuje tym, że IX Zjazd ZPB zostanie przygotowany w sposób transparentny i demokratyczny, odpowiadający Statutowi ZPB i postanowieniom Rady Naczelnej ZPB.

Załącznik: Protokół zebrania Struktury ZPB (szablon)

Komisja Przedzjazdowa, odpowiedzialna za przygotowania do IX Zjazdu ZPB

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content