HomeOświataFundacja Autokreacja zaprasza do udziału w projekcie

Fundacja Autokreacja zaprasza do udziału w projekcie

„O Polsce nowocześnie – nowe technologie komunikacyjne (ICT) w pracy z młodzieżą” – projekt o takiej nazwie, współfinansowany przez Senat RP w ramach sprawowania opieki nad Polonią i Polakami za Granicą, realizuje warszawska Fundacja Autokreacja.

Autokreacja_logo

Jak wynika z nazwy projektu, jego uczestnicy zostaną zapoznani ze sposobami wykorzystywania popularnych narzędzi komunikacyjnych w pracy z młodzieżą. Realizację projektu koordynuje współpracownik Fundacji Autokreacja, działacz Związku Polaków na Białorusi Aleksander Kisiel. Według niego uczestnicy projektu nauczą się wykorzystywać funkcje popularnych narzędzi komunikacyjnych do pracy zwłaszcza z młodym pokoleniem działaczy polonijnych i polskich, mieszkających poza granicami Polski. Zdobyte umiejętności pozwolą uczestnikom projektu po jego zakończeniu utrzymywać kontakty   z młodzieżowym środowiskiem, mobilizować je i pobudzać do działań.

Najważniejszym etapem projektu będzie spotkanie w Polsce w dniach  18 – 28 lipca 2016 roku.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie są proszeni do wypełnienia i przesłania na adres e-mailowy Fundacji Autokreacja wypełnionych Kwestionariuszy Rekrutacyjnych, które są do pobrania w załączniku do niniejszej publikacji.

Szczegółowych informacji na temat projektu „O Polsce nowocześnie – nowe technologie komunikacyjne (ICT) w pracy z młodzieżą” udziela Fundacja Autokreacja, której dane kontaktowe znajdziecie Państwo TUTAJ.

Znadniemna.pl

Kwestionariusz

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content