HomeSpołeczeństwoDo czytelników

Do czytelników

Szanowni czytelnicy witryny internetowej Związku Polaków na Białorusi, członkowie organizacji, jej sympatycy i krytycy. Oddajemy Wam do korzystania i współtworzenia nowy, wzbogacony o nowe rubryki i możliwości portal ZPB.

Andrzej Pisalnik

Andrzej Pisalnik / fot. http://commons.wikimedia.org

Pragniemy, aby pomimo funkcji informacyjnej portal ten pełnił funkcję forum Polaków, mieszkających na Białorusi i poza jej granicami, ale odczuwających więź i potrzebę komunikowania się z Rodakami pielęgnującymi tradycje i kulturę polską na byłych Kresach Wschodnich Rzeczypospolitej Polskiej.

W celu wymiany opiniami na ten czy inny temat, wprowadzamy możliwość komentowania publikowanych przez nas materiałów. Postaraliśmy się, aby komentowanie było dla Was drodzy czytelnicy maksymalnie wygodne. Jedyne ograniczenie, które będziemy stosować wobec komentujących, dotyczy wpisów, obrażających godność człowieka i zniesławiających oponenta. Każda zaś merytoryczna i konstruktywna krytyka będzie przez nas witana i akceptowana, a komentarz ją zawierający zostanie opublikowany po akceptacji moderatora.

Drodzy czytelnicy, zachęcamy zatem o aktywne włączenie się do dyskusji nad tematami, nurtującymi społeczność polską na Białorusi a także prosimy o podpowiadanie ważnych, lecz przeoczonych przez nas tematów, które Waszym zdaniem powinny być poruszone na naszym portalu. Zrobić to można wysyłając list elektroniczny na adres podany w rubryczce „Kontakt z ZPB”, którą znajdziecie w menu poziomym w kategorii pod nazwą „O Zwiazku”.

W imieniu zespołu Działu Redakcyjnego przy Zarządzie Głównym Związku Polaków na Białorusi,

Andrzej Pisalnik, rzecznik prasowy ZPB i kierownik Działu Redakcyjnego przy ZG ZPB

 

Najnowsze komentarze

  • Szanowna Redakcjo, przyjmijcie, proszę, serdeczne gratulacje – dobra robota i świetny portal. Będę u Was częstym gościem.

  • Takiego portalu bardzo nam brakowało.Interesujący układ strony, bieżące wiadomości,ciekawe artykuły. Tak trzymać Panie Andrzeju! Będę stałym czytelnikiem.Serdecznie pozdrawiam!

  • Wreszcie jakiś przyzwoity portal. Trzymam kciuki

Skomentuj

Skip to content