KONTAKT

tel. +375 (152) 71-81-81

e-mail do ZPB: [email protected]

e-mail do redakcji: [email protected]

Najnowsze komentarze

 • bardzo wazna uwaga. jestescie piekna strona i olbrzymia praca ale czy mozecie opracowac rowniez w j. angielskim?
  Please

 • Szanowni Państwo,

  Z przykrością przyjęłam wiadomość o śmierci Aleksandra Siemionowa. Przez wiele lat wysyłałam mu polskie czasopisma. Proszę o informację, czy teraz też ktoś zajmuje się taką działalnością. Jeżeli tak, proszę o podanie adresu, na który mogę nadać przesyłkę.

  Informacji o panie Aleksandrze szukałam, chcąc go spytać o opinię w pewnej sprawie. W obecnej sytuacji pozwalam sobie zwrócić się z tym do Państwa.

  Jestem profesorem matematyki i od czasu do czasu piszę recenzje artykułów naukowych. Poproszono mnie teraz o zrecenzowanie artykułu wydanego przez 'Trudy Instituta matematiki’ Narodowej Akdemii Nauk Białorusi. W pierwszej chwili chciałam odmówić w ramach protestu przeciwko wojnie, jednak pomyślałam, że w ten sposób mogę odmówić przysługi komuś, kto przeciwko tej wojnie protestuje albo przynajmniej chciałby. Jeśli możliwe, proszę o informację, kim są autorzy artykułu E.A. Rovba i P.G. Poceiko z Grodzieńskiego Państwowego Uniwersytetu imienia Janki Kupaly.

  Rozumiem, że jest to specyficzna prośba i że być może nie będą mogli Państwo się w tej kwestii wypowiedzieć. Jeśli nie otrzymam żadnej odpowiedzi, odmówię napisania recenzji.

  Z wyrazami szacunku,
  Ilona Iglewska-Nowak
  Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Skomentuj

Skip to content