HomeKulturaBożena Worono – druga w konkursie Miss Talent!

Bożena Worono – druga w konkursie Miss Talent!

Nasza krajanka z Lidy Bożena Worono zajęła drugie miejsce w konkursie Miss Talent, który przeprowadzono w ramach tegorocznej jubileuszowej 95. edycji konkursu Miss Polonia jeszcze przed Galą Finałową, która odbyła się 28 czerwca w Warszawie.

Swoje talenty w konkursie, poprzedzającym Galę Finałową zaprezentowało na scenie dziewięć finalistek.

Tytuł Miss Talent zdobyła w rywalizacji z innymi finalistkami konkursu Miss Polonia warszawianka Joanna Płochów, finalistka z numerem 3. Jej niesamowity występ w tańcu towarzyskim zachwycił zarówno jury, jak i publiczność.

Drugie miejsce w przeglądzie talentów zajęła nasza krajanka Bożena Worono, (finalistka z numerem 11.). Jej piękny głos i interpretacja piosenki, wybranej przez kresową piękność, poruszyły serca widzów. Trzecie miejsce przypadło w rywalizacji talentów Annie Szaniawskiej (numer 16.), która również zachwyciła wszystkich swoim wokalem.

Obie finalistki udowodniły, że mają nie tylko urodę, ale także niezwykłe zdolności muzyczne.

Dla Bożeny Worono, która podczas Gali Finałowej Miss Polonia, niestety, odpadła z walki o główne trofeum, udział w 95. edycji najstarszego w Polsce konkursu piękności stał się bezcennym doświadczeniem i okazją do zaprezentowania swoich zdolności oraz kresowej urody.

Grupę wsparcia uroczej lidzianki podczas Gali Finałowej Miss Polonia stanowiła m.in. Motocyklowa Brać, reprezentowana przez działaczy motocyklowego Stowarzyszenia Kocham Polskę oraz Fundację Rajd Katyński, która w czasie podróży za wschodnią granicę Polski niejednokrotnie odwiedzała rodzinne tereny naszej przedstawicielki w jubileuszowej edycji Miss Polonia.

Bożena Worono (po lewej) na wybiegu podczas Gali Finałowej Miss Polonia w Warszawie, fot.: Jacek Kurnikowski/AKPA

Bożena Worono, fot.: Jacek Kurnikowski/AKPA/facebook.com

Bożena Worono w stroju kąpielowym, fot.: Jacek Kurnikowski/AKPA/ facebook.com

Bożena Worono w sukni wieczorowej, fot.: Jacek Kurnikowski/AKPA/facebook.com

Baner grupy wsparcia Bożeny Worono podczas Gali Finałowej Miss Polonia, fot.: facebook.com

Znadniemna.pl na podstawie Misspolonia.com.pl/facebook.com

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content