HomeBiałoruśAudycja „Nad Niemnem”, odc. 378 – o prześladowaniu Polaków na Białorusi (WIDEO)

Audycja „Nad Niemnem”, odc. 378 – o prześladowaniu Polaków na Białorusi (WIDEO)

Ukazało się wydanie specjalne audycji, opowiadającej o życiu polskiej mniejszości na Białorusi. Jest ono poświęcone ostatnim smutnym wydarzeniom – prześladowaniu mniejszości polskiej na Białorusi.

Publikujemy film w Wielką Sobotę z nadzieją na opamiętanie się władzy białoruskiej na objawienie się rządzącym Prawdy Chrystusowej, która jest Miłością wobec bliźniego.

W tych ciężkich dla Polaków na Białorusi dniach, kiedy czekamy na Zmartwychwstanie Pańskie, niech w naszych modlitwach przewija się prośba do Zbawiciela, który pokonał śmierć, aby wszyscy uwięzieni obecnie przez reżim Łukaszenkowski Polacy- Andżelika Borys, Irena Biernacka, Maria Tiszkowska, Anna Paniszewa i Andrzej Poczobut – mocno odczuli, że jest z nimi Bóg, który jest Prawdą  i Miłością.

 Z nadzieją na jak najszybsze uwolnienie uwięzionych kolegów zapraszamy do oglądania filmu, którego także oni są bohaterami:

Znadniemna.pl 

Latest comment

  • ZPB zwycięży, podtrzymując i krzewiąc tradycję pięknej Kultury Polskiej. Polacy na Białorusi kochają patriotyzm, którym nie wszystkim się podoba. Chyba z Moskwy przychodzą dyrektywy aby zaognić sytuacje polityczną miedzy Polską a Białorusią za pomoc władz Polski Białorusinom przebywającym w Polsce. Władze ZPB Łukaszenka szukał odwetu za solidarną pomoc Białorusinom wybrał „kozły ofiarne” władze ZPB.

Skomentuj

Skip to content