HomeSpołeczeństwoGratulacje dla Pani Andżeliki Borys ponownie wybranej na prezesa Związku Polaków na Białorusi

Gratulacje dla Pani Andżeliki Borys ponownie wybranej na prezesa Związku Polaków na Białorusi

Gratulacje z okazji ponownego wyboru na prezesa Związku Polaków na Białorusi składa Andżelice Borys Lilia Luboniewicz, prezes Fundacji Wolność i Demokracja, wieloletniego partnera ZPB:

Szanowna Pani Prezes!

W imieniu własnym, Zarządu Fundacji Wolność i Demokracja oraz całego zespołu Fundacji, składam serdeczne gratulacje z okazji ponownego wyboru Pani na stanowisko Prezesa Związku Polaków na Białorusi. Na trudne czasy, potrzeba silnych przywódców. Przez lata Pani pracy na rzecz Polaków mieszkających na Białorusi, udowodniła Pani, i wciąż udowadnia, że jest odpowiednią osobą, na odpowiednim stanowisku. Dzięki Pani pracy, Polacy na Białorusi tworzą mocną wspólnotę, a polskość na terenie Białorusi jest podtrzymywana, kultywowana i przekazywana kolejnym pokoleniom naszych rodaków.

Cieszę się i jednocześnie jestem dumna z naszej wieloletniej współpracy. Wierzę głęboko, że kolejne lata Pani pracy na stanowisku Prezesa Związku Polaków na Białorusi, będą owocne i niezwykle rozwijające dla wszystkich Polaków mieszkających na Białorusi.

Razem ze wszystkimi pracownikami Fundacji Wolność i Demokracja, życzymy Pani i całemu Zarządowi ZPB dalszych sukcesów, mnóstwo satysfakcji z pracy oraz wytrwałości w zadaniu, jakie Państwo przed sobą postawiliście. Dziękujemy za Waszą pracę.

 

Z wyrazami szczerego uznania i szacunku,

Lilia Luboniewicz

Znadniemna.pl za wid.org.pl

No comments

Skomentuj

Skip to content