HomeKulturaProgram zespołu „Akwarele” na święta majowe i Święto Konstytucji 3 Maja (wideo)

Program zespołu „Akwarele” na święta majowe i Święto Konstytucji 3 Maja (wideo)

Mimo kwarantanny obowiązującej w Związku Polaków na Białorusi i innych ograniczeń sanitarnych, spowodowanych trudną sytuacją epidemiologiczną w kraju, zespół wokalny „Akwarele”, działający przy Polskiej Szkole Społecznej im. Króla Stefana Batorego przy ZPB w Grodnie („Batorówce”), przygotował świąteczny wideo program-prezentację z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, Dnia Flagi RP oraz Dnia Polonii i Polaków za Granicą.

Inicjatywa uczczenia polskich świąt majowych przez śpiewających uczniów „Batorówki” wyszła od nich samych i została wsparta przez kierowniczkę zespołu „Akwarele” Natalię Łojko, która wyreżyserowała i zrealizowała nagranie, które możecie Państwo obejrzeć poniżej.

„W 2020 roku majowe święta spędzamy w swoich domach, nie mając możliwości razem zaśpiewać dla publiczności. Mimo to pragniemy, aby usłyszeli nas wszyscy, dla kogo mieliśmy zaszczyt i przyjemność śpiewać podczas naszych występów” – tak uzasadnili potrzebę nagrania świątecznego programu młodzi artyści i ich kierowniczka.

W świątecznym programie-prezentacji zespołu „Akwarele” wystąpili jego soliści: Agata Ejsmont, Agnieszka Komincz oraz Maksym Krawczyk.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia świątecznego występu zespołu „Akwarele”.

Czas trwania nagrania: 17 minut 14 sekund.

Życzymy miłych wrażeń!

Znadniemna.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content