HomeKulturaTrwa przyjmowanie zgłoszeń na VIII Festiwal Piosenki Anny German «Eurydyka» – Mińsk 2019

Trwa przyjmowanie zgłoszeń na VIII Festiwal Piosenki Anny German «Eurydyka» – Mińsk 2019

Do 10 października młodzi artyści z Białorusi mogą zgłaszać swój udział w VIII Festiwalu Piosenki Anny German «Eurydyka» – Mińsk 2019.

VIII Festiwalu Piosenki Anny German «Eurydyka» – Mińsk 2019 odbędzie się w dniach 19-20 października 2019 r. Organizatorem Festiwalu jest Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Mińsku oraz „Klub miłośników kultury polskiej i białoruskiej w Mińsku”.

Formularz zgłoszeniowy, regulamin i informacja dostępne są na stronie internetowej: www.annagerman.by

Zgłoszenia można przesyłać do 10 października na adres: [email protected]

Adresatami konkursu są wokaliści od 15-go roku życia oraz grupy muzyczne, których członkowie ukończyli 15 lat z terenu Republiki Białorusi, a w szczególności reprezentanci polskich środowisk.

Celem konkursu jest popularyzacja twórczości artystycznej Anny German, promocja artystów amatorów, integracja polskich środowisk muzycznych na Białorusi oraz popularyzacja języka polskiego.

Konkurs składa się z trzech etapów: etapu przesyłania formularzy zgłoszeniowych i ich weryfikacji, etapu przesłuchań konkursowych oraz koncertu laureatów – Koncert Galowy pt. „Planeta Anna”.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 19 października br. (sobota) na Małej Scenie Państwowej Filharmonii w Mińsku (Pl. Niezależności 50) w godz. 11-17 (wstęp wolny).

Koncert galowy laureatów i gości Festiwalu zaplanowano na 20 października br. (niedziela) na Głównej Scenie Państwowej Filharmonii w Mińsku (Pl. Niezależności 50) o godz. 18.00 (wstęp biletowany).

Formularz zgłoszeniowy tutaj.

 Znadniemna.pl za minsk.msz.gov.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content