HomeOświataKonkurs edukacyjno-historyczny z okazji 100-lecia Niepodległości Polski

Konkurs edukacyjno-historyczny z okazji 100-lecia Niepodległości Polski

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Mińsku ogłosiła konkurs edukacyjno-historyczny pt. „Nasza Niepodległa”, poświęcony obchodzonemu w tym roku 100-leciu odzyskania przez Polskę Niepodległości. Do udziału w konkursie są zachęcane dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat.

Afisz konkursu, fot.: minsk.msz.gov.pl

Organizatorzy konkursu proponują jego uczestnikom dwie kategorie tematyczne:

  1. Wspomnienia z początków Niepodległej Polski.

W tej kategorii uczestnicy konkursu mogą wybrać jedną postać, związaną z ich miejscowością lub rodziną i opisać jej historię.

  1. Czym dla mnie jest Niepodległa Polska.

 Praca konkursowa z tej kategorii powinna zawierać opis tekstowy, bądź rysunek (albo jedno i drugie razem) opowiadające o tym, z  czym konkursowiczowi kojarzy się Niepodległa Polska.

Ambasada RP w Mińsku informuje, że skany prac konkursowych należy przesłać drogą elektroniczną na e-mail: [email protected] (wpisując słowo „KONKURS” jako tytuł wiadomości) do dnia 30 września 2018 roku.

Oryginały prac konkursowych należy wysłać z kolei pod adres: Ambasada RP w Mińsku, ul. Zmitroka Biaduli 11, 220034 Mińsk, Belarus do dnia 20 października 2018 roku.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej  Ambasady RP w Mińsku  do dnia 2 listopada 2018 roku.

W załącznikach poniżej do pobrania są formularze zgłoszeń dla osób pełnoletnich i niepełnoletnich oraz regulamin konkursu.

Załączniki:

Zgłoszenie osoby niepełnoletniej

Zgłoszenie osoby pełnoletniej

Regulamin konkursu

 Znadniemna.pl za minsk.msz.gov.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content