HomeKulturaRusza VII edycja Festiwalu Piosenki Anny German „Eurydyka”

Rusza VII edycja Festiwalu Piosenki Anny German „Eurydyka”

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Mińsku oraz „Klub miłośników kultury polskiej i białoruskiej w Mińsku” serdecznie zapraszają do udziału w VII Festiwalu Piosenki Anny German „Eurydyka” – Mińsk 2018, który odbędzie się w dniach 20-21 października 2018 roku w Mińsku.

Festiwal ma na celu przybliżać postać i twórczość tej wybitnej wokalistki oraz promować młodych muzyków wywodzących się ze środowisk polskich funkcjonujących na terenie Białorusi.

Adresatami konkursu są wokaliści od 15-go roku życia oraz grupy muzyczne, których członkowie ukończyli 15 lat z terenu Republiki Białoruś, w szczególności reprezentanci polskich środowisk.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 20 października br. (sobota) na Małej Scenie Państwowej Filharmonii w Mińsku (Pl. Niezawisimosci, 50) w godz. 11.00.-17.00. (wstęp wolny).

Koncert galowy laureatów i gości Festiwalu odbędzie się 21 października br. (niedziela) na Głównej Scenie Państwowej Filharmonii w Mińsku (Pl. Niezawisimosci, 50) w godz. 18.00. (wstęp biletowany).

Formularz zgłoszeniowy można przesyłać do 15 października na adres: [email protected] , który (w rosyjskiej wersji językowej) można pobrać tu zayavka.

Więcej informacji o konkursie na stronie  www.annagerman.by.

Znadniemna.pl za minsk.msz.gov.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content