HomeHistoriaUWAGA! Konkurs Fotograficzny „Krajobrazy Pogranicza”

UWAGA! Konkurs Fotograficzny „Krajobrazy Pogranicza”

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Edukacji i Dialogu „Fontis et Futura” oraz Podlaski Oddział Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” zapraszają zainteresowane osoby do udziału w Konkursie Fotograficznym „Krajobrazy Pogranicza” realizowanego w ramach Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Białymstoku ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

plakat_konkurs_fotograficzny

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich, studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, studiujący na uczelniach publicznych i prywatnych, a także wszystkie osoby zainteresowane historią pogranicza polsko-białorusko-litewskiego i jego współczesnością.

Celem Konkursu jest odtworzenie za pomocą technik fotograficznych miejsc, przestrzeni, architektury, pomników polskiego dziedzictwa na Wschodzie oraz współczesnego pogranicza polsko-białorusko-litewskiego.

Technika wykonania zdjęć jest dowolna. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane w postaci wystawy wielkoformatowej przygotowanej po zakończeniu konkursu.

Każdy Uczestnik może przesłać maksymalnie 3 prace do dnia 15 listopada 2016 r. na adres: [email protected].

Ogłoszenie wyników nastąpi 28 listopada 2016 r.

Więcej na temat zasad konkursu oraz przewidywanych nagrodach można znaleźć na stronie internetowej organizatora: www.rodm-bialystok.pl

Anna Kietlińska
Prezes Stowarzyszenia Edukacji i Dialogu „Fontis et Futura”

Regulamin Konkursu Fotograficznego

Deklaracja Konkursu Fotograficznego

Znadniemna.pl 

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content