HomeKultura„Malwy 2020” – odbędą się zdalnie! (pobierz Regulamin i Kartę Zgłoszeniową)

„Malwy 2020” – odbędą się zdalnie! (pobierz Regulamin i Kartę Zgłoszeniową)

Z powodu szalejącej na Białorusi epidemii koronawirusa tegoroczny – XXII Festiwal Polskiej Piosenki Estradowej „Malwy 2020” – odbędzie się w trybie korespondencyjnym.

Chętni do udziału w Festiwalu, będącym jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych konkursów wokalnych, organizowanych przez Związek Polaków na Białorusi – mogą wysyłać do organizatorów nagrania swoich występów, które zostaną ocenione przez Jury.

Konkurs festiwalowy „Malwy 2020” tradycyjnie jest adresowany do wykonawców, którzy ukończyli 16 rok życia i starszych, a jurorzy ocenią występy w dwóch kategoriach wiekowych 16-24 lat (I kategoria) i powyżej lat 24 (II kategoria).

W Konkursie mogą wziąć udział soliści, a także zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne.

Razem z Kartą Zgłoszeniową, która jest do pobrania niżej, konkursowicz powinien przesłać do organizatorów nagrania dwóch dowolnych utworów w języku polskim, kwalifikujących się do gatunku „piosenka estradowa”.

Ocena występów konkursowych odbędzie się w dwa etapy.

Zgłoszenia do I (eliminacyjnego) etapu  Konkursu będą przyjmowane do dnia 19 czerwca 2020 roku. Do chwili upłynięcia tego terminu organizatorzy powinni otrzymać od konkursowicza czytelnie wypełnioną Kartę Zgłoszeniową oraz dobrej jakości nagranie jednej z przygotowanych przez wykonawcę piosenek w formatach MP3 bądź wave (wybór należy do konkursowicza).

Nagrania i Karty Zgłoszeniowe należy kierować pod adres e-mailowy: [email protected].

Nadesłane przez konkursowiczów nagrania występów zostaną ocenione przez powołane przez organizatora Jury, które wybierze wykonawców, kwalifikujących się do udziału w II etapie Konkursu.

Po otrzymaniu od organizatora informacji o zakwalifikowaniu się do II etapu, konkursowicz w ciągu trzech dni powinien wysłać pod wskazany wyżej adres e-mailowy nagranie z wykonaniem drugiej piosenki konkursowej.

W Konkursie Festiwalu „Malwy 2020” nie mogą brać udziału zdobywcy nagrody Grand Prix z poprzednich edycji festiwalowych.

Osobą odpowiedzialną za organizację Konkursu jest wiceprezes ZPB ds. Kultury jest Renata Dziemiańczuk – kontakt kom.: +37529208484 (Viber, WhatsApp), e-mail: [email protected]

Zapraszamy do udziału w XXII Festiwalu Polskiej Piosenki Estradowej „Malwy 2020”!

Zostań Gwiazdą naszego portalu!

Materiały do pobrania:

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

 Znadniemna.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content