HomeOświataAkcja „Dbam o zdrowie – myślę o Polsce!”

Akcja „Dbam o zdrowie – myślę o Polsce!”

Z okazji zbliżającego się Dnia Polonii i Polaków za Granicą oraz Święta Flagi Polski redakcja portalu Znadniemna.pl zachęca uczniów Polskiej Szkoły Społecznej im. Króla Stefana Batorego („Batorówki”) do wzięcia udziału w akcji pt. „Dbam o zdrowie – myślę o Polsce!”

Akcja ma uwrażliwić Czytelników na potrzebę dbania o zdrowie w warunkach epidemii koronawirusa i pokazać, że Polacy są narodem odpowiedzialnym i dbającym o zdrowie swoje oraz innych.

W ramach akcji proponujemy uczniom „Batorówki” przyjść do redakcji w maseczce ochronnej, zawierającej polskie graficzne elementy patriotyczne np.: biało-czerwoną flagę, białego orzełka w koronie, napis „Polska”, „Poland”, bądź „Польша”, „Польшча” itp.

Redaktorzy portalu zrobią uczniowi w maseczce zdjęcie portretowe, które zostanie opublikowane na portalu Znadniemna.pl, a Czytelnikom portalu zostanie zaproponowane wybranie najbardziej pomysłowej i kreatywnie wykonanej maseczki ochronnej. Posiadacze najlepszych maseczek ochronnych, w ocenie Czytelników, otrzymają od redakcji nagrody i upominki.

Do redakcji można przyjść codziennie, od 28 kwietnia do 1 maja, od godz. 10.00 do 15.00.

Można też wysłać samodzielnie wykonane zdjęcie portretowe w maseczce i wysłać je na adres: [email protected].

Każdy uczestnik akcji powinien podać swoje imię i nazwisko oraz klasę, w której się uczy.

Redakcja Znadniemna.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content