HomeOświataZa 10 dni rozpocznie się rok szkolny 2018/2019 w Polskiej Szkole Społecznej przy ZPB w Grodnie!

Za 10 dni rozpocznie się rok szkolny 2018/2019 w Polskiej Szkole Społecznej przy ZPB w Grodnie!

Jeszcze przez dziesięć dni potrwa rekrutacja do Polskiej Szkoły Społecznej przy Związku Polaków na Białorusi w Grodnie – jednej z najlepszych w mieście nad Niemnem placówek, uczących języka polskiego, której absolwenci tradycyjnie łatwo dostają się na studia do Polski, a słuchacze kursów, przygotowujących do rozmowy kwalifikacyjnej na uzyskanie Karty Polaka, bez problemów otrzymują upragniony dokument.

Ulotka informacyjna Polskiej Szkoły Społecznej przy ZPB w Grodnie

Polska Szkoła Społeczna przy ZPB w Grodnie działa na bazie podmiotu komercyjnego, jakim jest firma „Klerigata” i pobiera najniższą w Grodnie opłatę za lekcje języka polskiego, prowadzone na najwyższym poziomie.

Jak informuje ulotka informacyjna placówki, opłata dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym wynosi za cały rok szkolny zaledwie 200 rubli białoruskich i nawet tę kwotę można wpłacać na raty, czyli częściami, w ciągu całego okresu pobierania nauki. W szkole przewidziane są także zniżki dla uczniów, pochodzących z rodzin wielodzietnych.

Jeśli ktoś  z grodnian, chętny do nauczenia się języka polskiego, jeszcze się nie zdecydował, którą z istniejących na rynku placówek edukacyjnych wybrać, to musi szybko podjąć decyzję. Rekrutacja uczniów do Polskiej Szkoły Społecznej przy ZPB na rok szkolny 2018/2019 potrwa bowiem jeszcze tylko 10 dni – do 14 września, na który jest zaplanowana uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w tej placówce edukacyjnej.

Podania do szkoły przyjmowane są w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00 w biurze firmy „Klerigata” przy ulicy Budzionnego 48a (pokój 84).  W sprawie rekrutacji z administracją szkoły można się skontaktować także drogą telefoniczną, dzwoniąc pod numer 71-81-81, bądź e-mailową, pisząc na adres: [email protected].

Znadniemna.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content