HomeOświataV edycja międzynarodowego konkursu „Z matematyką przez świat”

V edycja międzynarodowego konkursu „Z matematyką przez świat”

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” we współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ma przyjemność zaprosić uczniów szkół z polskim językiem nauczania do udziału w już V edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Z matematyką przez świat”!

Konkurs ma na celu zmotywowanie i zachęcenie uczniów do nauki matematyki, popularyzowanie idei samodzielnego myślenia oraz inicjowanie i wspieranie współpracy międzynarodowej uzdolnionych uczniów i ich nauczycieli. Zaproszenie kierujemy do uczniów szkół podstawowych (10-13 lat) na terenie województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz uczniów szkół z polskim językiem nauczania na Litwie, Białorusi, Irlandii i Ukrainie.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a na laureatów czekają dyplomy oraz nagroda główna w postaci udziału w międzynarodowym obozie rekreacyjno-naukowym w Ostródzie wraz z atrakcyjnymi zajęciami na Wydziale Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie oraz wycieczkami krajoznawczymi.

Zgłoszenia są przyjmowane do 10 maja 2018r. poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego (załącznik – Deklaracja udziału) na adres mailowy konkursu: [email protected]

Regulamin konkursu, harmonogram, deklarację udziału oraz zakres materiału zamieszczamy poniżej:

Regulamin 2018

Harmonogram 2018

Deklaracja udziału

Zakres Materiału i Literatura 2018

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe :

Emilia Kamińska
Tel. +48 89 521 36 20
e-mail: [email protected]

 Znadniemna.pl za odnswp.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content