HomeKulturaOpole zaprasza do udziału w Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej!

Opole zaprasza do udziału w Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej!

Uzdolnieni muzycznie Polacy zza granicy, także z Białorusi, mają wyjątkową szansę na zaprezentowanie swoich zdolności wokalnych podczas I Polonijnego Festiwalu Piosenki Polskiej, który odbędzie się w stolicy polskiej piosenki – Opolu w dniu 15 lipca 2017 roku.


Jak czytamy w materiałach informacyjnych organizatorów Festiwalu – Opolskiego Oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” – do udziału w konkursie wokalnym, mogą zgłaszać się pełnoletni wokaliści pochodzenia polskiego z całego świata.

Ponadto organizatorzy proponują uczestnikom festiwalu udział w Polonijnych Warsztatach Wokalnych, które odbędą się w terminie 5-15 lipca na terenie województwa opolskiego, w miastach: Nysa, Brzeg, Kluczbork oraz Kędzierzyn-Koźle.

Uczestnikom Polonijnych Warsztatów Wokalnych i uczestnikom konkursu festiwalowego, organizatorzy zapewniają atrakcyjny program pobytu, a laureaci Festiwalu mogą liczyć na wartościowe nagrody.

Polacy z Białorusi i świata, zainteresowani udziałem w Polonijnym Festiwalu Piosenki Polskiej oraz w Polonijnych Warsztatach Wokalnych, spragnione kontaktu z Ojczyzną, pragnące poszerzyć krąg przyjaciół o podobnych zainteresowaniach oraz chcące doskonalić swój warsztat wykonawczy, znajdą szczegółowe informacje o organizowanych przez Opolski Oddział Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” przedsięwzięciach na stronie internetowej organizatorów Festiwalu i Warsztatów: www.wspolnotapolska.opole.pl, a także w załącznikach do niniejszej publikacji.

Znadniemna.pl z upoważnienia Haliny Nabrdalik – prezes Opolskiego Oddziału Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”

Załączniki:

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W I POLONIJNYM FESTIWALU POLSKIEJ PIOSENKI W OPOLU

REGULAMIN I POLONIJNEGO FESTIWALU POLSKIEJ PIOSENKI W OPOLU – 5 LIPCA 2017R.

REGULAMIN POLONIJNYCH WARSZTATÓW WOKALNYCH 5 – 15 LIPCA 2017R.

KARTA ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA /ZESPOŁU

No comments

Skomentuj

Skip to content