HomeOświataXIV edycja Konkursu Recytatorskiego „Miejsce na wiersz”

XIV edycja Konkursu Recytatorskiego „Miejsce na wiersz”

Oddział Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Łomży ogłosił XIV edycję Konkursu Recytatorskiego „Miejsce na wiersz”.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Starosty Łomżyńskiego Elżbiety Parzych, a do udziału w nim zapraszani są uczniowie szkół gimnazjalnych z Północno-Wschodniej Polski oraz młodzież ze szkół polskich, działających na Litwie i Białorusi.

Regulamin i Kartę Zgłoszenia do udziału w Konkursie „Miejsce na wiersz”, znajdziecie Państwo w załącznikach do tej publikacji. Organizatorzy Konkursu zapowiadają, że wszyscy recytatorzy, którym uda się zakwalifikować do udziału w koncercie finałowym Konkursu, otrzymają dyplomy pamiątkowe, a najlepsi wśród nich otrzymają ponadto nagrody i upominki. Dyplomy za przygotowanie młodzieży do konkursu zostaną wręczone także nauczycielom.

Koncert finałowy XIV edycji Konkursu Recytatorskiego „Miejsce na wiersz” odbędzie się 9 czerwca 2017 roku w Klubie Wojskowym w Łomży.

Następnego dnia – 10 czerwca, organizatorzy zabiorą uczestników koncertu finałowego na wycieczkę autokarową, w ramach której jej uczestnicy spotkają się z ks. Janem Pietrzykiem w Butrynach, a także nawiedzą Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

Regulamin

Zgłoszenie

 

Znadniemna.pl

Brak komentarzy

Skomentuj

Skip to content